U-Prox

Bezpieczeństwo obiektu i kontrola dostępu
bez przewodów i granic

U-Prox

System U-Prox

Charakterystyka systemu

Darmowe oprogramowanie dla 100% system
Oprogramowanie całkowicie za darma dla wszystkich system. Obsługuje nieograniczoną liczbę kontrolerów i identyfikatorów.
IP kontrolery dostępu

Kontrolery dostępu serii U-Prox pracują w dowolnej sieci komputerowej, lokalnej albo prez Internet. Za pomocą кontrolerów dostępu U-Prox IP można budować system kontroli dostępu rozprowadzone przez cały świat.
System zamków bezprzewodowych
System zamków bezprzewodowych, w przeciwieństwie od zestawu zamków autonomicznych, zapewnia pełną kontrolę, zarządzanie i wyszukiwanie informacji na temat dostępu i przepływu pracowników w czasie rzeczywistym.

Globalny AntiPassBack

Sprzętowe rozwiązanie łączy kontrolery dostępu za pośrednictwem sieci komputerowej w jednym systemie, śledzące przemieszczenie pracowników z pokoju do pokoju i naruszenia: ponowne przejście, penetrację, duplikaty, rzekazywanie kart osobom trzecim, i t.d.
Sterowanie windami

Kontroler windą zapewnia dostęp na piętrach zgodnie z regulami identyfikatorów. Przekazuje do Systemu kontroli dostępu numer piętra po naciśnięciu przycisku na panelu w windzie. Może być sterowany prez operatora za pomocą oprogramowania lub prez konsjerża po rozmowie przez domofon.

Foto- i wideo weryfikacja

Okno wyświetlane w czasie rzeczywistym, zawierające informację o wydarzeniu dostępu, które odbyło się, – w tym zdjęcie pracownika i wideo z miejsca przejścia. Umożliwia operatorowi natychmiast reagować na zdarzenia: dodać komentarz, zablokować drzwi lub karte, i t.d.
Edytor planów pokojowych

Plany pokazują pełną informację o zdarzeniach i aktualnym stanie systemu
Edytowanie i drukowanie plakietek
Tworzenie i drukowanie plakietek. Pozwala na tworzenie szablonu badge (informacja tekstowa i graficzna). Drukowanie na kartkach dostępu. Wsparcie wiele szablonów na jednej stronie podczas drukowania.
E-MAIL i SMS powiadomienia
System niezwłocznie informuje użytkownika o wystąpieniu wybranych zdarzeń.
Nadzór wideo

System wyświetli na żywo wideo z wybranych kamer podczas dostępu. Wybierając wydarzenie, możesz zobaczyć wideo nagrane w momencie, kiedy to się stało. System kontroli dostępu U-Prox IP zintegrowana z DVR и NVR: Pinetron, Partizan, Dahua, Hikvision, Tecsar, Linia
Rejestracja czasu pracy

Rejestracja czasu pracy personelu, przy okresowych harmonogramach, wyjątki i odstępstwa od harmonogramu pracy.
WEB aplikacje

Nieograniczona liczba stanowisk pracy z często wykorzystywanymi funkcjami systemu kontroli dostępu w przeglądarce.