MAKS PRO Devices

MAKS PRO

Bezprzewodowe centrum bezpieczeństwa MAKS PRO zostało zaprojektowane do sterowania twoim domowym systemem bezpieczeństwa. MAKS PRO obsługuje podłączenie do 200 urządzeń (czujników, klawiatur, pilotów itp.) prez kanał radiowy. Zasięg do 2000 m. Urządzenie współpracuje z użytkownikami i firmą ochroniarską za pomocą Internet i komunikacii GSM / GPRS w celu redundancjі oraz niezawodnośćі.

MAKS PRO WiFi

Bezprzewodowe centrum bezpieczeństwa MAKS PRO zostało zaprojektowane do sterowania twoim domowym systemem bezpieczeństwa. MAKS PRO obsługuje podłączenie do 200 urządzeń (czujników, klawiatur, pilotów itp.) prez kanał radiowy. Zasięg do 2000 m. Urządzenie współpracuje z użytkownikami i firmą ochroniarską za pomocą Wi-Fi i komunikacii GSM / GPRS w celu redundancjі oraz niezawodnośćі.

MAKS PIR

Bezprzewodowy czujnik ruchu niewrażliwy na zwierzęta. Nasz bezprewodowy cyfrowy pasywny czujnik PIR przeznaczeny do ochrony wszelkich zamkniętych pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych. Kiedy równowaga termiczna środowiska zmienia sie, czujnik wysyła sygnał do MAKS PRO.

MAKS WDC mini

Miniaturowy cyfrowy punktowy magnetyczno-kontaktowy czujnik bezprewodowy jest przeznaczony do kontroli stanu elementów konstrukcyjnych na otwieranie lub przesunięcie w celu wykrycia próby penetracji i wydania odpowiedniego powiadomienia do MAKS PRO.

MAKS WDC

Сyfrowy punktowy magnetyczno-kontaktowy czujnik bezprewodowy jest przeznaczony do kontroli stanu elementów konstrukcyjnych na otwieranie lub przesunięcie w celu wykrycia próby penetracji i wydania odpowiedniego powiadomienia do MAKS PRO. Do sygnalizatora może być podłączone zewnętrznij kontaktron oraz dioda LED, informującej o uzbrojeniu.

MAKS Keypad mini

Klawiatura bezprzewodowa przeznaczona jest do uzbrojenia i rozbrojenia, wyświetlania alarmów i statusu urządzenia, a także interakcji z użytkownikiem systemu alarmowego.

MAKS Siren

Syrena bezprzewodowa zaprojektowana do powiadamiania o alarmie, jezeli były uruchomione czujki bezprzewodowe centrum bezpieczeństwa MAKS PRO. Do instalacji w pomieszczeniu, aby ostrzegać o alarmie lub odstraszyć intruzów. Do syreny może być podłączone zewnętrznij kontaktron oraz dioda LED, informującej o uzbrojeniu.

MAKS Smoke

Bezprzewodowy czujnik dymu z alarmem świetlnym i dźwiękowym

MAKS Water

Bezprzewodowy czujnik wycieku wody. Nie wymaga instalacji, wystarczy umieścić czujnik na podłodze w łazience, pod pralką lub zmywarką, aby zidentyfikować wyciek. Gdy pojawią się pierwsze krople wody, MAKS PRO natychmiast wyśle powiadomienia.

MAKS Keyfob

Bezprzewodowy pilot służy do sterowania systemem bezpieczeństwa MAKS PRO. Ma dwa przyciski do uzbrojenia oraz rozbrojenia, jeden przycisk programowy i wskaźnik LED do interakcji z użytkownikiem systemu. Może być używany jako przycisk alarmowy.

MAKS Tag

Transponder 2,4 GHz do autoryzacji użytkownika w trybie hands-free. W bezpośredniej bliskości klawiatury Maks Tag pozwala użytkownikowi na uzbrojenie lub rozbrojenie za pomocą tylko jednego przycisku bez wprowadzania kodu.